Vairumtirdzniecība

Uzņēmuma darbība, vēsturiski ir aizsākusies ar rokas instrumentu un dažādu celtniecības un mājsaimniecības piederumu vairumtirdzniecību. Pirmie darbības gadi vairumtirdzniecības jomā nav mūs lutinājuši un katra diena šajā jomā, bez pārspīlējuma, ir bijusi izaicinājumu pilna. Pateicoties atsevišķu klientu lojalitātei un mūsu pārdošanas daļas neapturamai mērķtiecībai, katru dienu saprotam arvien smalkākas nianses saistībā ar vairumtirdzniecību. Bez īpašas pieticības, varu atklāt, ka mūsu mērķis ir kļūt par labāko, efektīvāko un elastīgāko instrumentu un saistīto preču grupu vairumtirgotāju Latvijā un Baltijas valstīs.

Labākie: Paši gan sev šo ordeni klāt nespraudīsim, bet nemaz neiebilstam dzirdēt šāda veida atsauksmes par sevi. Mūsu gadījumā vārds labākie nav galamērķis, bet pats process ar klientu, piegādātāju. Mūsu tirdzniecības pārstāvji ir pabeiguši speciālu optimisma augstskolu un katru reizi izmanto tur iegūtās zināšanas, pat visbezcerīgākajās situācijās. :) Mēs patiesi ticam, ka procesa kvalitātei ir vismaz līdzvērtīga nozīme kā rezultātam, jo tikai tā var nonākt pie labākā rezultāta un kļūt par labākajiem.

Efektīvākie: Mācāmies, katru dienu. Kā vēsta sena latviešu gudrība - nekļūdās tas, kurš neko nedara. Mēs mēram savu efektivitāti nevis pēc tā cik reizes paklūpam, bet cik ātri esam atpakaļ uz kājām. Šad un tad paklūpam.

Elastigākie: Izdabāt visām klientu vēlmēm ir neiespējami, taču tiekties uz to neviens mums netraucē. Šajā sakarā mūsu galvenā atziņa - sadarbība var būt uz jebkuriem nosacījumiem, ja tā saglabājas abpusēji izdevīga.

Mūsu preču sortimentu, sadarbības noteikumus un nosacījumus iespējams noskaidrot, sazinoties gan telefoniski, gan izmantojot epasta starpniecību (sk. kontaktus)


MIG Baltic komanda