BYLECTRICA

Bylectrica ir Baltkrievu ražotāja UE “Svetopribor” OO “BelTIZ” pārstāvēts zīmols. BeltTIZ ir liels uzticamu un izturīgu elektroinstalācijas izstrādājumu ražotājs. Zīmols Bylectrica piedāvā plašu slēdžu, kontaktligzdu, kontaktdakšu, elektrisko bloku, durvju zvanu, LED gaismekļu un citu izstrādājumu klāstu.  Ar šo zīmolu tiek ražoti produkti, kas atbilst Eiropas un citu valstu kvalitātes standartiem.

Bylectrica piedāvā dažāda stila sērijas: Master, Stilj, Harmony, Harmony Lux, Praleska, Praleska Aqua, Variant, Polistirol un Ujut, kā arī montāžas kārbas, kabeļu kanālus, sadalītājus, slēdžus vadiem un kontaktdakšas.

Kontaktligzdas

Skatoties pēc vajadzības, kontaktligzdas iedalās virs vai zem apmetuma pielietojumam, ar aizsardzību pret ūdeni, bērnu drošību vai arī kontaktligzdas ar divām, trīs, četrām vai vairāk vietām, ja plānots vienlaikus izmantot vairākas elektroierīces.

Slēdži

Pieejami ūdensizturīgi slēdži telpās, kurās ir paaugstināts mitruma līmenis; slēdži ar apgaismojumu, kas ļauj pamanīt slēdzi tumsā,  kā arī slēdži ar dažādu taustiņu skaitu. Vairāku taustiņu slēdži ļauj izmantot apgaismojumu telpu zonēšanai vai pielāgot tā intensitāti.

Pilnu sortimentu apskati te: BYLECTRICA.